200.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

İŞİMİZE AŞIĞIZ

Mutluyuz! Çünkü sabahları erken kalkmak, geceleri geç yatmak için sağlam bir gerekçemiz var; İŞİMİZE AŞIĞIZ.

Kalp ancak zekayla birleşince fark yaratır. Biliyoruz. Kurulduğumuzdan bu yana iş süreçlerimizi geliştiriyoruz.

Tarihçe

Kobiwebsite  2018 yılında, web tasarım hizmetleri, sunucu çözümleri, sms paket satışları, sosyal medya, seo hizmetleri ve diğer yazılım ve teknik hizmetleri vermek üzere faaliyete başlamıştır. 

Hizmet Alanları ve Ürünleri

Kobiwebsite çözümlerinin başlıca hizmet faaliyetleri web tasarım, sanal mağaza, içerik yönetimi, online sipariş (E-Bayi), online iş takibi, internet servis sağlayıcı, Sosyal medya işlemleri, Sms paketleri, SEO hizmetleri, Marka patent tescili, Grafik tasarım işlemleri, Google optimizasyon vb. internet teknolojileri sayılmaktadır. 

İş Ortakları

Kobiwebsite, müşterileri için projelerini geliştirirken güven ve uyum içinde iş geliştirebildiği firmalarla da iş ortaklığı yapmaktadır. Grafik Ofisi  ile birlikte yoluna devam etmektedir.

Takım ve Müşteri Hizmetleri

Kobiwebsite Çözümleri; genç, dinamik ve internet teknolojilerinde deneyimli bir takıma sahiptir. Müşterilerimizden gelen tüm iş talepleri Destek İş Takip Sistemine girilerek talepler en kısa sürede ve kusursuz bir şekilde tamamlanması Kobiwebsite Takımı için çok önemlidir. Amacımız; hizmet kalitesini ve ürünlerimizi geliştirmeyi ilkelerimizden ödün vermeden, özveriyle çalışarak uluslararası iş standartlarında genişletmektir.

Kobiwebsite Takımı, müşteri odaklı projelerini yaratıcı tasarım becerisi ve yılların getirdiği deneyimli yüksek web programlama gücü ile birleştirerek her geçen gün memnun müşteri sayısını arttırmaktadır.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %95
Web Tasarım %100
Grafik Tasarım %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın